Anders Palmér oljemålning

661313

ANDERS PALMÉR (född 1958): ''Nybroviken'', signerad Palmer, olja på duk, ca 100x140 cm

Fack 36

Anders Palmér oljemålning

Budhistorik (8 bud)
5019899
8 800
5023889
8 600
5019899
8 400
5023887
8 200
5019899
8 000

Slutpris SEK:
8 800
897 EUR, 1 084 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.