Anders Palmér oljemålning

661312

ANDERS PALMÉR (född 1958): ''Stadsgårdskajen, Katarina kyrka'', signerad Palmer, olja på duk, ca 110x140 cm

Rum 9

Anders Palmér oljemålning

Budhistorik (10 bud)
5019898
9 200
5025607
9 000
5019898
8 800
5025604
8 600
5019898
8 400

Slutpris SEK:
9 200
888 EUR, 1 008 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.