Roland Svensson färglitografi

661311

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Marsdag Möja", signerad roland S, PT, färglitografi, bildmått ca 39,5x32 cm

Tavelvagn 2

Roland Svensson färglitografi

Budhistorik (9 bud)
5024872
5024816
750
5024816
550
5024759
500
5024054
450

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.