Lars Lerin akvarell

661305

LARS LERIN (född 1954): Byggnader, signerad och daterad Lars Lerin -93, akvarell på papper, bildmått ca 13,5x22 cm

Monter 1

Lars Lerin akvarell

Budhistorik (29 bud)
5024695
27 000
5024541
26 000
5023949
25 000
5024539
25 000
5023949
24 000

Slutpris SEK:
27 000
2 606 EUR, 2 959 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.