Ramar1800-tal förgylld brons

661304

RAMAR, 1 par, 1800-tal, förgylld brons, ca 14x8 cm

Slitage

Diverse, Metall

Baltzarsgatan 6, Malmö

Ramar1800-tal förgylld brons

Budhistorik (6 bud)
5022104
5021921
5021917
600
5021816
5021814

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.