Tamburmajor

661303

TAMBURMAJOR, sannolikt Johanson Design, 1970-tal, mässingsförkromad stomme, höjd 170 cm

Flagnad krom, smärre slitage

Diverse

Rum 3

Tamburmajor

Budhistorik (10 bud)
5023488
750
5025314
700
5023488
650
5024387
600
5023488
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.