Mat och kaffeservis Bavaria Tema Det dukade bordet

661301

SERVIS, Bavaria, blå kantbård, förgylld rand, dekor av spridda blommor, servisen består av: 11 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 12 mindre tallrikar, 5 serveringsfat + 1 skål, såsskål, tillbringare, 10 kaffekoppar med underfat, 12 assietter, kaffekanna, sockerskål samt gräddkanna

Enstaka nagg, bruksslitage

Keramik/Porslin, Matserviser, kaffeserviser

Drottninggatan 36, Malmö

Budhistorik (1 bud)

5019503
2019-07-07 19:47:10

2019-07-09 kl 18:00
Slutpris SEK:
31 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.