Per Wilhelm Cedergren oljemålning

661300

PER WILHELM CEDERGREN (1820-1896): Marint motiv, signerad och daterad P W Cedergren 1872 (?), olja på duk, ca 82x118 cm

Lagning, krackelerad

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (32 bud)
5026238
11 500
5026267
11 000
5026238
10 500
5026261
10 000
5026238
9 800

Slutpris SEK:
11 500
1 182 EUR, 1 347 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.