Avlastningsbord

661296

AVLASTNINGSBORD, kinesiserande stil, 1800-talets slut, lackerat i svart, höjd 82, 114x30 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Avlastningsbord

Budhistorik (11 bud)
5026536
5024826
5024544
5024543
5023605
600

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.