Hörnskåp

661295

HÖRNSKÅP, jugendstil, 1900-tal, fanerat med mahogny, beslag i mässing, höjd ca 140, 62x32 cm

Slitage, renoverat, lagningar, sprickor

Möbler, Skåp, byråer

Rum 22

Hörnskåp

Budhistorik (1 bud)

5023975
2019-07-10 11:08:27

2019-07-10 kl 21:44
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.