Peter Dahl färglitografi

661293

PETER DAHL (1934-2019): Fredmans Epistlar nr 69", signerad Peter Dahl, bildmått ca 42x28 cm, epistel medföljer

Fack 4

Peter Dahl färglitografi

Budhistorik (23 bud)
5028554
1 600
5028323
5028176
1 400
5028106
1 300
5028106

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.