Rokokostil byrå

661291

BYRÅ, 1900-talets andra hälft, rokokostil, stomme fanérad i mahogny, 3 lådor, förgyllda beslag, konturerad stenskiva, höjd ca 78, 90x53 cm

Fanerbortfall, slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 21

Rokokostil byrå

Budhistorik (12 bud)
5025093
5025074
5025073
5025072
950
5025071
900

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.