Oljemålöning av Carl Ivar Öfverbeck

661290

CARL IVAR ÖFVERBECK (1899-1976): måsar vid sten, signerad Öfverbäck, olja på duk, ca 65x45 cm

Rum 7

Budhistorik (2 bud)

5024614
650
5018820
600

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.