Lampbord 70-tal

661289

LAMPBORD, 1 par, träfanér, mässingsbeslag, kubistisk form, invändig förvaring, 1970-tal, ca 66x66 cm, höjd 47 cm

Bruksslitage, avslag

Möbler, Soffbord, sidobord

Baltzarsgatan 6, Malmö

Lampbord 70-tal

Budhistorik (4 bud)

5022739
5018558
5022738
5018558

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.