Hans Kruuse oljemålning

661282

HANS KRUUSE (1893-1964), motiv med båtar vid kaj, signerad, olja på duk, ca 50x65 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 7

Hans Kruuse oljemålning

Budhistorik (3 bud)

5024456
500
5020567
5019024

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.