Orientmatta

661278

ORIENTMATTA, semiantik, ca 200x125 cm

Slitage, smärre skador

Mattor/Textilier

Orientmatta

Budhistorik (6 bud)
5026759
550
5026857
500
5026759
450
5020025
5019047

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.