Figurin

661276

FIGURIN, 1900-talets början, glaserad keramik, signerad ST Czapek, höjd ca 52 cm
PROVINIENS: Kristina Nilsson Operasångerska

Lös stråke i trä, lagad fiol

Keramik/Porslin

Rum 7

Figurin

Budhistorik (1 bud)

5018681
2019-07-07 13:10:27

2019-07-12 kl 16:08
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.