Esther Eppens

661272

ESTHER EPPENS, skulpturer i gips, signerad, i form av sittande kvinnor, höjd ca 29 cm

nagg, färgbortfall

Konst, Skulpturer

Rum 7, Hylla 6

Esther Eppens

Budhistorik (10 bud)
5027542
5025996
750
5025996
650
5026075
600
5025996
550

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.