Gunnar Zetterström oljemålning

661268

GUNNAR ZETTERSTRÖM (1902-1965): Stockholmsmotiv, signerad G Zetterström, olja på pannå, ca 60x82 cm

Fack 30

Budhistorik (16 bud)
5028468
5028471
5028468
1 900
5028467
1 800
5028463
1 700

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.