Byrå gustaviansk stil

661262

BYRÅ, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, med kolmårdsmarmor skiva, 3 lådor med flankerande pilaster, på avsmalande ben, höjd ca 80, 100x51 cm

Bruksslitage, märken, repor

Möbler, Skåp, byråer

Byrå gustaviansk stil

Budhistorik (6 bud)
5023093
1 300
5021329
5021329
5018864
900
5017915
850

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.