David Rosén stolar "Napoli"

661259

DAVID ROSÈN, stolar 4 st, "Napoli", mahogny, spjälad rygg, lös klädd sits, Nordiska Kompaniet 1950/60-tal, sitthöjd ca 44 cm, rygghöjd ca 100 cm

Sedvanligt bruksslitage

Möbler, Stolar

Drottninggatan 36, Malmö

David Rosén stolar

Budhistorik (3 bud)

5021802
5021590
5021499

Slutpris SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.