Carl Malmsten ''Staken'' golvlampa

 
 
 
Auktionsnr
661252
 
Beskrivning

CARL MALMSTEN, "Staken", golvlampa, teak, 1900-talets andra hälft, höj- och sänkbar, brännmärkt CM


 
Kondition
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
 
Kategorier
Belysning, Golvlampor
 
Visas
Slakthusgatan 22, Stockholm
Rum 15
 
 
 
Carl Malmsten ''Staken'' golvlampa
Klicka för att förstora bilden
 
 
Budhistorik (16 bud)
Bud nr
Tid
Bud SEK
5026362
2019-07-11 18:23:59
1 500
5025195
2019-07-10 22:59:47
1 400
5026361
2019-07-11 18:22:30
1 400
5025195
2019-07-10 22:59:47
1 300
5026359
2019-07-11 18:22:06
1 200
 * Ditt bud
 
AUKTIONEN AVSLUTAD
2019-07-11 kl 19:33
Slutpris SEK:
1 500
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
2 000
 
Transport
Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.
Läs mer om transporter.
 
Stockholms Auktionsverk Online
För att använda webbplatsen måste du godkänna att vi använder cookies.
 



OK