Bijouterier halsband broscher

661251

BIJOUTERIER, halsband, clips, broscher, varav en i oädel metall, 1800-talets senare del i tidstypiskt etui, mm, delvis silver, ARMRINGAR, 2 st., sterlingsilver, varav en spiralvriden samt förgylld
Träetui medföljer, locket med texten: Junk Mail

Guld/Smycken

Monter 9

Bijouterier halsband broscher

Budhistorik (2 bud)

5026905
5026904
950

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.