Oiva Toikka fågel

661250

OIVA TOIKKA, fågel, Nuutajärvi/, Finland, olikfärgad glasmassa, signerad O Toikka, Nuutajärvi Notsjö samt numrerad E1231/ 3000, etikettmärkt, höjd ca 16 cm, längd ca 34 cm

Smärre slitage

Glas, Konstglas

Oiva Toikka fågel

Budhistorik (10 bud)
5025623
2 400
5026143
5025623
5017513
1 900
5017513
1 700

Slutpris SEK:
2 400
247 EUR, 281 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.