Barskåp

661244

BARSKÅP, 2xMontel, Idé & Form, signerad 2xMontel-96, delar från toppmatad tvättmaskin, svärtade ben, mässingsavslut, diam ca 45 cm, höjd ca 112 cm

Smärre slitage

Möbler, Övriga möbler

Baltzarsgatan 6, Malmö

Barskåp

Budhistorik (18 bud)
5037492
1 700
5037486
1 600
5037415
5037485
5037415
1 400

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.