Ikea ''Meunier'' spegellampett

661240

IKEA, spegellampett, "Meunier", ur IKEA:s 1700-talsserie, krön i form av en rocaille, två ljushållare i mässing, träskuren och förgylld, faseterat glas, brännmärkt, ca 71x56 cm

Smärre slitage

Speglar

Hylla 3

Budhistorik (13 bud)
5023983
5023980
2 400
5023922
5023544
1 800
5022680
1 700

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.