Karmfåtölj 1950-tal

661239

KARMFÅTÖLJ, 1950-tal, stomme i björk, sadelgjord av flätat papperssnöre, sitthöjd ca 40 cm

Brukslitage, fläckar

Möbler, Fåtöljer

Rum 22

Karmfåtölj 1950-tal

Budhistorik (7 bud)
5023402
600
5023400
550
5023399
500
5023106
450
5022878

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.