Stig Claesson färglitografi

661236

STIG CLAESSON (Slas), (1928-2008): Vy över Skeppsholmen från Gamla Stan, signerad Stig Claesson, daterad -80 och numrerad HCII/X, färglitografi, bildstorlek ca 39x55 cm

Ej examinerad ur ramen

Konst, Grafik, Stockholmiana

Rum 6

Stig Claesson färglitografi

Budhistorik (4 bud)

5023962
450
5020244
5018393
5015317

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.