Olof Hermelin Grönskande sommarlandskap vid sjö

661235

OLOF HERMELIN (1827-1913): Grönskande sommarlandskap vid sjö, signerad och daterad O Hermelin 1900, olja på duk, ca 52x79 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 18

Budhistorik (6 bud)
5013308
6 200
5021601
6 000
5013308
5 600
5021600
5 400
5013308
5 000

Slutpris SEK:
6 200
594 EUR, 698 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.