Peter Dahl litografi

661233

PETER DAHL (1934-2019): Figurkomposition, signerad Peter Dahl, samt numrrad 109/290, färglitografi, bildmått ca 41x57,5 cm

Fack 30

Peter Dahl litografi

Budhistorik (12 bud)
5022068
5022067
950
5022066
900
5022065
850
5022064

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.