Oskar Bergman akvarell

661232

OSKAR BERGMAN (1879-1963): ''Vår i Edsviken'', signerad Oskar Bergman 1945, akvarell, ca 37x53 cm

Rum 5

Oskar Bergman akvarell

Budhistorik (13 bud)
5022035
9 400
5022041
9 200
5022035
8 800
5022040
8 600
5022035
8 400

Slutpris SEK:
9 400
907 EUR, 1 030 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.