Lage Lindell färglitografi

661230

LAGE LINDELL (1920-1980): Figurkomposition, signerad L Lindell, 133/136, färglitografi, bladmått ca 24x26 cm

Ej examinerad ur ramen

Lage Lindell färglitografi
Budhistorik (13 bud)
5018594
5024849
950
5018594
900
5024848
850
5018594

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.