Oskar Bergman akvarell

661228

OSKAR BERGMAN (1879-1963): Sandhamn, signerad Oskar Bergman 1918, akvarell, ca 54x36 cm

Gulnad

Kundcenter

Oskar Bergman akvarell

Budhistorik (60 bud)
5023206
88 000
5023205
86 000
5023197
84 000
5023202
82 000
5023197
80 000

Slutpris SEK:
88 000
8 492 EUR, 9 645 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.