Nils Kölare färglitografi

661226

NILS KÖLARE (1930-2007): Abstrakt komposition, signerad "N Kölare" och numrerad 31/150, färglitografi, bladstorlek 46x38 cm

Ej examinerad ur ramen

Rum 6

Nils Kölare färglitografi
Budhistorik (7 bud)
5024988
600
5024973
550
5024986
500
5024973
450
5024983

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.