Lennart Rodhe färglitografi

661220

LENNART RODHE (1916-2005): Abstrakt komposition, signerad Lennart Rohde, daterad 1980 och numrerad 32/50, färglitografi, bildstorlek ca 14x11 cm

Ej examinerad ur ramen

Rum 6

Lennart Rodhe färglitografi
Budhistorik (15 bud)
5029654
5029862
5029654
5029779
5029654

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.