Anders Zorn etsning

661211

ANDERS ZORN (1860-1920): Änkedrottning Sophia, 1909, signerad Zorn, etsning, ca 24,5 x17,5 cm

LITTERATUR: Hjert o Hjert 144, ZG 223

Mörknad, ej i ram

Anders Zorn etsning

Budhistorik (7 bud)
5022702
2 400
5022701
5022699
1 800
5021654
1 600
5018501

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.