Takampel

661208

TAKLAMPA, ampel, 1900-talets början, kupa i rött glas, mässing, höjd ca 42 cm

Smärre slitage, ej funktionstestad

Belysning, Taklampor

Baltzarsgatan 6, Malmö

Takampel

Budhistorik (1 bud)

5036372
2019-07-16 21:28:11

2019-07-17 kl 17:24
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.