Olle Hermansson Husqvarna

661205

OLLE HERMANSSON, Husqvarna, gjutjärn, monogramsignerad, höjd ca 45 cm

Smärre slitage

Diverse

Drottninggatan 36, Malmö

Olle Hermansson Husqvarna

Budhistorik (7 bud)
5037544
5030461
5030461
500
5032422
450
5030461

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.