Sybord

661203

SYBORD, 1960-tal, fanérat i teak, låda vid sarg, inredning med fack, höjd ca 47, 72x43 cm

Bruksslitage, repor på skiva samt smärre slitage kring stomme

Möbler, Övriga möbler

Hylla 4

Sybord

Budhistorik (3 bud)

5022652
5018560
5014273

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.