John Ivar Berg akrylmålning

661201

JOHN IVAR BERG (1916-2003): "Rabbis" monogramsignerad samt på baksidan daterad 79, akryl på duk, ca 50x40 cm

Fack 27

John Ivar Berg akrylmålning

Budhistorik (6 bud)
5019910
550
5022281
500
5019910
450
5022280
5019910

Slutpris SEK:
550
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.