Skålar mm i silver

661191

SKÅLAR, PLUNTA, BESTICK, BÄGARE, SOCKERSKÅL, PUNSCHKOPPAR, GRÄDDKANNA, silver, 23 dlr, 1900-tal, Sverige samt England, vikt exkl. knivar 1460 g

Bucklor samt gravyr

Silver

Skålar mm i silver

Budhistorik (6 bud)
5016257
4 800
5016233
4 600
5016233
3 800
5016135
3 600
5016135
3 200

Slutpris SEK:
4 800
460 EUR, 540 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.