Bordsurtout 1800-tal

661190

BORDSSURTOUT, 1800-tal, mässing samt pläter, karaffer med slipad dekor, höjd 26 cm

Delar saknas, slitage

Diverse

Monter 26

Bordsurtout 1800-tal

Budhistorik (8 bud)
5022674
650
5013473
600
5022673
550
5013473
500
5014176
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.