Mariette Lydis färglitografi

661185

MARIETTE LYDIS (Österrike/ Argentine, 1887-1970), Porträtt av en flicka, signerad och numrerad 15/900, färglitografi

Ej examinerad ur ramen

Mariette Lydis färglitografi

Budhistorik

2019-07-09 kl 11:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.