Armband 14 k guld

661170

ARMBAND, 14 k guld, Bismarck med 5 olikformade berlocker, integrerat kistlås med dubbla säkerhetsöglor, bredd ca 7 mm, längd ca 19,5 cm, vikt ca 20,9 g

Hjärtformad berlock med bucklor. Saknar stämpel kattfot. Håller 14K syra.

Guld/Smycken

Makadamgatan 11, Helsingborg

Armband 14 k guld

Budhistorik (1 bud)

5023257
2019-07-09 21:06:50
3 400

2019-07-14 kl 18:16
Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:
4 500

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.