Elon Arenhill armband sterlingsilver

661167

ELON ARENHILL, armband, sterlingsilver, Malmö, 1966, halvstel modell, kopplade rektangulära länkar, polerad yta, öppen låsögla, signerad, bredd ca 12 mm, längd ca 21 cm, vikt ca 55,1 g

Bruksslitage.

Guld/Smycken, Selected

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (6 bud)
5031410
5031400
500
5031343
450
5031038
5029611

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.