Christian Cavallin tusch

661153

CHRISTIAN CAVALLIN (född 1958): "Tribut 1", signerad atergo Cristian Cavallin 2003, tusch på pannå, ca 45x45 cm

Proveniens; Galleri Bel Art

Fack 10

Christian Cavallin tusch

Budhistorik (23 bud)
5023308
2 600
5023336
2 400
5023308
5023132
5023132
1 900

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.