Smörask i porfyr 1800-tal

661150

SMÖRASK, 1800-tal, blybergsporfyr, knopp i silver, höjd 11, diameter 14 cm

Smärre nagg

Diverse, Selected

Monter 26

Smörask i porfyr 1800-tal

Budhistorik (30 bud)
5022010
10 500
5022091
10 500
5022010
10 000
5022089
9 800
5022010
9 000

Slutpris SEK:
10 500
1 006 EUR, 1 181 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.