Charles Roka

661149

CHARLES ROKA (1912-1999): Porträtt, signerad Roka, olja på duk, ca 80x64 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Charles Roka

Budhistorik (13 bud)
5031672
5 200
5031668
5 000
5031667
4 600
5031065
4 400
5031055
4 200

Slutpris SEK:
5 200
498 EUR, 585 USD
Utropspris SEK:
6 500

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.