Brita Nordencreutz oljemålning

661148

BRITA NORDENCREUTZ (1899-1982): Sydländsk stadsbild, med kvinna. signerad Btita Nordencreutz, olja på duk, ca 35x27 cm

Rum 18

Budhistorik (3 bud)

5022515
5022513
5019493

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.