1-par karmstolar från tidigt 1900-tal

661147

KARMSTOLAR, 1-par, tidigt 1900-tal, jugend, snidad dekor i form av spiralsnidade ben samt krön av blad och blomma, polykrom originalmålning, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage,

Möbler, Stolar

Rum 12

Budhistorik (4 bud)

5022874
450
5018236
5013616
5013298

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.